Asociace obranné střelby České republiky

Valentýnské závody

21. února 2004 – střelnice BARA Hradec Králové


"nejúspěšnější střelec – pistolník (SSP)"
    sum   # závodník                   klas člen AOS - klub
 1   13  24 Martin Hradecký                 A -
 2   20  29 Martin Hejzlar                  N -
 3   20   6 Radek Nedoma                    A -
 4   32  27 Aleš Vondráček                  A -
 5   34   2 Jan Krčal                       N -
 6   41  26 Daniel Kretzer                  A -
 7   41   3 Jiří Vaníček                    A -
 8   46  23 Jakub Pavelec                   N -
 9   48   9 Petr Pšenička                   A -
10   51  15 Pavel Brtník                    N -
11   62   8 Michal Měřinský                 N -
12   64   7 Jiří Kašík                      N -
13   70  28 Richard Antoš                   N -
14   71  18 Jan Šmíd                        N -
15   73  19 Karel Buben                     N -
16   78  25 Vladimír Vavruška               A -
17   83  11 Ctirad Dvořáček                 A -
18   84  16 Milan Kovařík                   A -
19   85  22 Jiří Vondrášek                  A -
20   85  12 Zdeněk Kubín                    N -
21   89  10 Alojz Michalec                  N -
22   93  21 Jiří Pavlík                     A -
23   97  13 Alena Pavlíková                 N -
DQ       30 Lev Puszkailer                  N -
          1 Jaroslav Vaněk                  A -
          4 Viktor Patras                   A -
         20 Vlastimil Bíbr                  A -

 

"nejúspěšnější střelec – revolverář (SSR)"
    sum   # závodník                   klas člen AOS - klub
 1    5  14 Miloslav Zajíček                N -
 2   10  17 Ákoš Willant                    A -
          5 Miroslav Patras                 A -

divize SSP
Stage 1 – "Ze stolu a dírou v plotě"
 
    čas  #  závodník                   klas člen AOS - klub
 1 17,72 24 Martin Hradecký                 A -
 2 17,86  6 Radek Nedoma                    A -
 3 20,15  2 Jan Krčal                       N -
 4 20,16 27 Aleš Vondráček                  A -
 5 20,39  3 Jiří Vaníček                    A -
 6 21,59 23 Jakub Pavelec                   N -
 7 21,61  8 Michal Měřinský                 N -
 8 22,67 15 Pavel Brtník                    N -
 9 22,79 29 Martin Hejzlar                  N -
10 22,82  9 Petr Pšenička                   A -
11 23,54 28 Richard Antoš                   N -
12 24,35 25 Vladimír Vavruška               A -
13 25,92 16 Milan Kovařík                   A -
14 26,07 11 Ctirad Dvořáček                 A -
15 26,15 18 Jan Šmíd                        N -
16 26,83 22 Jiří Vondrášek                  A -
17 27,08 26 Daniel Kretzer                  A -
18 28,58 19 Karel Buben                     N -
19 29,70 10 Alojz Michalec                  N -
20 31,20  7 Jiří Kašík                      N -
21 34,44 21 Jiří Pavlík                     A -
22 39,65 13 Alena Pavlíková                 N -
23 41,87 12 Zdeněk Kubín                    N -
DQ  DQ   30 Lev Puszkailer                  N -
   18,49  1 Jaroslav Vaněk                  A -
   21,53 20 Vlastimil Bíbr                  A -
   35,45  4 Viktor Patras                   A -
divize SSR
Stage 1 – "Ze stolu a dírou v plotě"
 
    čas  #  závodník                   klas člen AOS - klub
 1 27,82 14 Miloslav Zajíček                N -
 2 31,77 17 Ákoš Willant                    A -
   27,01  5 Miroslav Patras                 A -

divize SSP
Stage 2 – "Čtvereček - kolečko - trojúhelníček"
 
    čas  #  závodník                   klas člen AOS - klub
 1  7,69 27 Aleš Vondráček                  A -
 2  8,70 29 Martin Hejzlar                  N -
 3  9,42  9 Petr Pšenička                   A -
 4 10,53 19 Karel Buben                     N -
 5 10,90  6 Radek Nedoma                    A -
 6 11,37 24 Martin Hradecký                 A -
 7 11,49 26 Daniel Kretzer                  A -
 8 11,92 23 Jakub Pavelec                   N -
 9 12,20 10 Alojz Michalec                  N -
10 12,63  2 Jan Krčal                       N -
11 13,34  7 Jiří Kašík                      N -
12 13,52  3 Jiří Vaníček                    A -
13 14,45  8 Michal Měřinský                 N -
14 14,47 12 Zdeněk Kubín                    N -
15 15,92 11 Ctirad Dvořáček                 A -
16 17,09 18 Jan Šmíd                        N -
17 17,89 15 Pavel Brtník                    N -
18 18,17 21 Jiří Pavlík                     A -
19 18,41 16 Milan Kovařík                   A -
20 18,50 22 Jiří Vondrášek                  A -
21 18,61 13 Alena Pavlíková                 N -
22 19,17 28 Richard Antoš                   N -
23 19,25 25 Vladimír Vavruška               A -
DQ 14,13 30 Lev Puszkailer                  N -
    9,09  1 Jaroslav Vaněk                  A -
    9,13 20 Vlastimil Bíbr                  A -
   14,92  4 Viktor Patras                   A -
divize SSR
Stage 2 – "Čtvereček - kolečko - trojúhelníček"
 
    čas  #  závodník                   klas člen AOS - klub
 1 14,87 14 Miloslav Zajíček                N -
 2 16,97 17 Ákoš Willant                    A -
   18,70  5 Miroslav Patras                 A -

divize SSP
Stage 3 – "Na ulici s taktickým nabitím"
 
    čas  #  závodník                   klas člen AOS - klub
 1 17,88 29 Martin Hejzlar                  N -
 2 18,67 24 Martin Hradecký                 A -
 3 19,12  6 Radek Nedoma                    A -
 4 20,28 26 Daniel Kretzer                  A -
 5 21,47  8 Michal Měřinský                 N -
 6 21,85 25 Vladimír Vavruška               A -
 7 22,67  2 Jan Krčal                       N -
 8 22,68 18 Jan Šmíd                        N -
 9 23,74  3 Jiří Vaníček                    A -
10 24,72 15 Pavel Brtník                    N -
11 25,18  7 Jiří Kašík                      N -
12 26,80 12 Zdeněk Kubín                    N -
13 26,81 28 Richard Antoš                   N -
14 27,28 23 Jakub Pavelec                   N -
15 31,28 21 Jiří Pavlík                     A -
16 35,06 10 Alojz Michalec                  N -
17 36,15 19 Karel Buben                     N -
18 38,86 13 Alena Pavlíková                 N -
19 40,50 27 Aleš Vondráček                  A -
20 40,96  9 Petr Pšenička                   A -
21 42,43 16 Milan Kovařík                   A -
22 45,28 11 Ctirad Dvořáček                 A -
23 47,23 22 Jiří Vondrášek                  A -
DQ 22,64 30 Lev Puszkailer                  N -
   24,32  4 Viktor Patras                   A -
   25,67 20 Vlastimil Bíbr                  A -
   29,87  1 Jaroslav Vaněk                  A -
divize SSR
Stage 3 – "Na ulici s taktickým nabitím"
 
    čas  #  závodník                   klas člen AOS - klub
 1 31,01 14 Miloslav Zajíček                N -
 2 39,02 17 Ákoš Willant                    A -
   32,11  5 Miroslav Patras                 A -

divize SSP
Stage 4 – "Proběh oknem s dítětem v ruce"
 
    čas  #  závodník                   klas člen AOS - klub
 1  5,30 24 Martin Hradecký                 A -
 2  5,35 27 Aleš Vondráček                  A -
 3  6,03  2 Jan Krčal                       N -
 4  6,04 28 Richard Antoš                   N -
 5  6,27  9 Petr Pšenička                   A -
 6  6,32  6 Radek Nedoma                    A -
 7  6,53 29 Martin Hejzlar                  N -
 8  6,55 15 Pavel Brtník                    N -
 9  6,77 23 Jakub Pavelec                   N -
10  7,54  3 Jiří Vaníček                    A -
11  7,69 26 Daniel Kretzer                  A -
12  8,06 19 Karel Buben                     N -
13  8,33 11 Ctirad Dvořáček                 A -
14  8,60 22 Jiří Vondrášek                  A -
15  9,10  7 Jiří Kašík                      N -
16  9,24  8 Michal Měřinský                 N -
17  9,26 16 Milan Kovařík                   A -
18  9,40 12 Zdeněk Kubín                    N -
19  9,95 18 Jan Šmíd                        N -
20 10,40 25 Vladimír Vavruška               A -
21 12,78 13 Alena Pavlíková                 N -
22 14,01 10 Alojz Michalec                  N -
23 29,81 21 Jiří Pavlík                     A -
DQ 10,08 30 Lev Puszkailer                  N -
    9,11  4 Viktor Patras                   A -
    9,68  1 Jaroslav Vaněk                  A -
    9,81 20 Vlastimil Bíbr                  A -
divize SSR
Stage 4 – "Proběh oknem s dítětem v ruce"
 
    čas  #  závodník                   klas člen AOS - klub
 1 10,38 14 Miloslav Zajíček                N -
 2 11,70 17 Ákoš Willant                    A -
    8,10  5 Miroslav Patras                 A -

divize SSP
Stage 5 – "Oknem na popry"
 
    čas  #  závodník                   klas člen AOS - klub
 1  4,46 29 Martin Hejzlar                  N -
 2  4,78 26 Daniel Kretzer                  A -
 3  4,89 24 Martin Hradecký                 A -
 4  5,34  6 Radek Nedoma                    A -
 5  6,02  3 Jiří Vaníček                    A -
 6  6,21 27 Aleš Vondráček                  A -
 7  6,22  7 Jiří Kašík                      N -
 8  6,24 15 Pavel Brtník                    N -
 9  6,45 23 Jakub Pavelec                   N -
10  6,63  9 Petr Pšenička                   A -
11  6,99  2 Jan Krčal                       N -
12  7,04 22 Jiří Vondrášek                  A -
13  7,19 18 Jan Šmíd                        N -
14  7,20 16 Milan Kovařík                   A -
15  7,69 13 Alena Pavlíková                 N -
16  8,44 21 Jiří Pavlík                     A -
17  9,80 25 Vladimír Vavruška               A -
18 10,06 12 Zdeněk Kubín                    N -
19 11,72 11 Ctirad Dvořáček                 A -
20 12,07 28 Richard Antoš                   N -
21 12,78  8 Michal Měřinský                 N -
22 13,02 19 Karel Buben                     N -
23 16,75 10 Alojz Michalec                  N -
DQ  9,27 30 Lev Puszkailer                  N -
    5,84 20 Vlastimil Bíbr                  A -
    9,64  1 Jaroslav Vaněk                  A -
   12,84  4 Viktor Patras                   A -
divize SSR
Stage 5 – "Oknem na popry"
 
    čas  #  závodník                   klas člen AOS - klub
 1 10,02 14 Miloslav Zajíček                N -
 2 34,48 17 Ákoš Willant                    A -
   11,27  5 Miroslav Patras                 A -