Asociace obranné střelby České republiky

Vánoční závody

13. prosince 2003 – střelnice BARA Hradec Králové


"nejúspěšnější střelec – pistolník (SSP)"
    sum   # závodník                   klas klub
 1   17  20 Martin Hejzlar
 2   20  15 Martin Hradecký
 3   25  18 Richard Antoš
 4   27  14 Jakub Pavelec
 5   28  21 Ivo Strnad
 6   38  19 Jaromír Vomáčka
 7   41  11 Jiří Novotný
 8   43   4 Josef Brož
 9   43  13 Aleš Javůrek
10   43  17 Jan Martínek
11   44  16 Vladimír Vavruška
12   56   2 Petr Pšenička
13   57   5 Ctirad Dvořáček
14   63   6 Karel Buben
14   63  12 Jiří Vaníček
16   69   7 Tomáš Kudrna
          1 Jaroslav Vaněk
          9 Viktor Patras
         10 Martin Mottl

 

"nejúspěšnější střelec – revolverář (SSR)"
    sum   # závodník                   klas klub
 1    6  22 Ludmila Potůčková
 2    9   3 Josef Jeřábek
          8 Miroslav Patras

divize SSP
Stage 1 – "Tajná – návrat domů"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 16,28 14 Jakub Pavelec
 2 16,96 21 Ivo Strnad
 3 20,18 18 Richard Antoš
 4 21,39  4 Josef Brož
 5 21,74 15 Martin Hradecký
 6 24,28 19 Jaromír Vomáčka
 7 26,31 20 Martin Hejzlar
 8 27,38 16 Vladimír Vavruška
 9 29,13  6 Karel Buben
10 30,82  2 Petr Pšenička
11 31,57  5 Ctirad Dvořáček
12 31,65 13 Aleš Javůrek
13 33,09  7 Tomáš Kudrna
14 35,39 17 Jan Martínek
15 57,33 12 Jiří Vaníček
16 67,28 11 Jiří Novotný
   18,92  1 Jaroslav Vaněk
   19,85 10 Martin Mottl
   20,32  9 Viktor Patras
divize SSR
Stage 1 – "Tajná – návrat domů"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 24,49 22 Ludmila Potůčková
 2 39,12  3 Josef Jeřábek
   27,66  8 Miroslav Patras

divize SSP
Stage 2 – "Tajná – lešení"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 21,00 18 Richard Antoš
 2 23,27 15 Martin Hradecký
 2 24,21 21 Ivo Strnad
 4 27,06 20 Martin Hejzlar
 5 28,59  2 Petr Pšenička
 5 29,65 13 Aleš Javůrek
 7 31,18 11 Jiří Novotný
 8 32,40 12 Jiří Vaníček
 9 33,13 19 Jaromír Vomáčka
10 33,63 17 Jan Martínek
11 33,80 14 Jakub Pavelec
12 34,60  7 Tomáš Kudrna
13 35,87  4 Josef Brož
14 36,46  6 Karel Buben
15 36,74  5 Ctirad Dvořáček
16 44,00 16 Vladimír Vavruška
   24,68  1 Jaroslav Vaněk
   27,14  9 Viktor Patras
   40,84 10 Martin Mottl
divize SSR
Stage 2 – "Tajná – lešení"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 20,29 22 Ludmila Potůčková
 2 57,00  3 Josef Jeřábek
   25,54  8 Miroslav Patras

divize SSP
Stage 3 – "Zahodit tašku a ústup..."
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 10,73 15 Martin Hradecký
 2 12,19 13 Aleš Javůrek
 3 12,66 20 Martin Hejzlar
 4 12,67 21 Ivo Strnad
 5 12,84 17 Jan Martínek
 6 13,39 14 Jakub Pavelec
 7 13,51 11 Jiří Novotný
 8 13,77 16 Vladimír Vavruška
 9 14,59 18 Richard Antoš
10 14,61  4 Josef Brož
11 16,03 12 Jiří Vaníček
12 16,14 19 Jaromír Vomáčka
13 16,42  6 Karel Buben
14 18,26  5 Ctirad Dvořáček
15 20,12  7 Tomáš Kudrna
16 20,55  2 Petr Pšenička
   15,63  1 Jaroslav Vaněk
   23,77  9 Viktor Patras
   26,82 10 Martin Mottl
divize SSR
Stage 3 – "Zahodit tašku a ústup..."
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 17,86 22 Ludmila Potůčková
 2 69,08  3 Josef Jeřábek
   24,91  8 Miroslav Patras

divize SSP
Stage 4 – "Přepaden u auta"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1  3,89 20 Martin Hejzlar
 2  4,15 18 Richard Antoš
 3  4,22  5 Ctirad Dvořáček
 4  4,39 15 Martin Hradecký
 5  4,51 11 Jiří Novotný
 6  4,63 14 Jakub Pavelec
 7  4,68  4 Josef Brož
 8  5,22 16 Vladimír Vavruška
 9  5,47 17 Jan Martínek
10  5,56 19 Jaromír Vomáčka
11  5,79 13 Aleš Javůrek
12  5,81 21 Ivo Strnad
13  5,88  6 Karel Buben
14  6,19  2 Petr Pšenička
15  6,48 12 Jiří Vaníček
16  8,76  7 Tomáš Kudrna
    7,88  9 Viktor Patras
    8,76 10 Martin Mottl
    8,99  1 Jaroslav Vaněk
divize SSR
Stage 4 – "Přepaden u auta"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 10,77  3 Josef Jeřábek
 2 11,20 22 Ludmila Potůčková
    5,77  8 Miroslav Patras

divize SSP
Stage 5 – "Ostraha v bance"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 18,19 19 Jaromír Vomáčka
 2 20,51 20 Martin Hejzlar
 3 21,37 14 Jakub Pavelec
 4 22,48 16 Vladimír Vavruška
 5 23,04 17 Jan Martínek
 6 23,53 11 Jiří Novotný
 7 23,73 21 Ivo Strnad
 8 24,53 15 Martin Hradecký
 9 28,69  4 Josef Brož
10 29,79 18 Richard Antoš
11 46,95  2 Petr Pšenička
12 48,15 13 Aleš Javůrek
13 49,12  7 Tomáš Kudrna
14 99,00  5 Ctirad Dvořáček
14 99,00  6 Karel Buben
14 99,00 12 Jiří Vaníček
   13,64  1 Jaroslav Vaněk
   23,47 10 Martin Mottl
   99,00  9 Viktor Patras
divize SSR
Stage 5 – "Ostraha v bance"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 40,64 22 Ludmila Potůčková
 2 46,31  3 Josef Jeřábek
   99,00  8 Miroslav Patras