Asociace obranné střelby České republiky

Listopadové závody

15. listopadu 2003 - střelnice BARA Hradec Králové


"nejúspěšnější střelec - pistolník (SSP)"
    sum   # závodník                   klas klub
 1   14  19 Ivo Strnad
 2   18  20 Martin Hejzlar
 3   19  24 Jakub Pavelec
 4   20  10 Ctirad Dvořáček
 5   23  18 Jiří Novotný
 6   25  21 Daniel Kretzer
 7   33   1 Jiří Vaníček
 8   44  23 Marek Staněk
 9   47  17 Karel Buben
10   49  11 Jiří Pavlík st.
11   50   4 Josef Brož
12   56  12 Kudrna
13   56   7 Ivo Keclík
14   69   9 Jiří Kloupar
     DQ  16 Jan Šmíd
          2 Jaroslav Vaněk
          3 Martin Mottl
         13 Viktor Patras

 

"nejúspěšnější střelec - revolverář (SSR)"
    sum   # závodník                   klas klub
 1    8  22 Ludmila Potůčková
 2   12   6 Miloslav Zajíček
 3   17   8 Petr Doležal
 4   19   5 Ivan Petrov
 5   19  15 Josef Jeřábek
         14 Miroslav Patras

divize SSP
Stage 1 - "Tajná - překvapivá kejvačka"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 16,13 19 Ivo Strnad
 2 18,01 10 Ctirad Dvořáček
 3 18,70 20 Martin Hejzlar
 4 19,86 18 Jiří Novotný
 5 22,03  1 Jiří Vaníček
 6 23,33 21 Daniel Kretzer
 7 23,79 11 Jiří Pavlík st.
 8 24,15 24 Jakub Pavelec
 9 24,18 12 Kudrna
10 24,61 23 Marek Staněk
11 24,62  7 Ivo Keclík
12 28,96  4 Josef Brož
13 36,84 17 Karel Buben
14 61,44  9 Jiří Kloupar
    DQ   16 Jan Šmíd
   10,61  2 Jaroslav Vaněk
   23,76 13 Viktor Patras
   34,53  3 Martin Mottl
divize SSR
Stage 1 - "Tajná - překvapivá kejvačka"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 21,28 22 Ludmila Potůčková
 2 24,86  6 Miloslav Zajíček
 3 30,48  5 Ivan Petrov
 4 33,23 15 Josef Jeřábek
 5 62,08  8 Petr Doležal
   43,27 14 Miroslav Patras

divize SSP
Stage 2 - "Ven z auta a pomoc kamarádovi"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1  7,24 18 Jiří Novotný
 2  7,86 21 Daniel Kretzer
 2  7,86 24 Jakub Pavelec
 4  7,96 19 Ivo Strnad
 5 11,35 10 Ctirad Dvořáček
 5 11,35 23 Marek Staněk
 7 11,41 20 Martin Hejzlar
 8 11,81  1 Jiří Vaníček
 9 12,04 17 Karel Buben
10 12,68 12 Kudrna
11 12,76  4 Josef Brož
12 13,07 11 Jiří Pavlík st.
13 23,63  7 Ivo Keclík
14 28,12  9 Jiří Kloupar
   11,50 16 Jan Šmíd
    7,53  2 Jaroslav Vaněk
   12,38  3 Martin Mottl
   16,06 13 Viktor Patras
divize SSR
Stage 2 - "Ven z auta a pomoc kamarádovi"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 10,98 22 Ludmila Potůčková
 2 11,94  6 Miloslav Zajíček
 3 13,15  8 Petr Doležal
 4 13,79  5 Ivan Petrov
 5 14,79 15 Josef Jeřábek
   20,52 14 Miroslav Patras

divize SSP
Stage 3 - "Poprava"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 16,25 20 Martin Hejzlar
 2 17,08 19 Ivo Strnad
 3 18,49  1 Jiří Vaníček
 4 21,60 24 Jakub Pavelec
 5 21,75 11 Jiří Pavlík st.
 6 22,68 21 Daniel Kretzer
 7 22,74 18 Jiří Novotný
 8 24,47 10 Ctirad Dvořáček
 9 24,68  4 Josef Brož
10 29,64 23 Marek Staněk
11 30,38 17 Karel Buben
12 31,68 12 Kudrna
13 34,66  9 Jiří Kloupar
14 36,42  7 Ivo Keclík
   29,98 16 Jan Šmíd
   15,45  2 Jaroslav Vaněk
   17,66  3 Martin Mottl
   26,46 13 Viktor Patras
divize SSR
Stage 3 - "Poprava"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 18,11 22 Ludmila Potůčková
 2 27,28 15 Josef Jeřábek
 3 28,26  6 Miloslav Zajíček
 4 30,31  8 Petr Doležal
 5 32,60  5 Ivan Petrov
   28,68 14 Miroslav Patras

divize SSP
Stage 4 - "Po tmě oknem"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1  7,56 24 Jakub Pavelec
 2  9,17 19 Ivo Strnad
 3  9,32 10 Ctirad Dvořáček
 4  9,55 20 Martin Hejzlar
 5  9,92 21 Daniel Kretzer
 6 10,28 17 Karel Buben
 7 10,57  7 Ivo Keclík
 8 10,81  1 Jiří Vaníček
 9 12,19 23 Marek Staněk
10 12,24 18 Jiří Novotný
11 12,36  4 Josef Brož
12 12,43 12 Kudrna
13 15,14 11 Jiří Pavlík st.
14 61,34  9 Jiří Kloupar
   11,22 16 Jan Šmíd
   12,32  2 Jaroslav Vaněk
   13,32  3 Martin Mottl
   13,47 13 Viktor Patras
divize SSR
Stage 4 - "Po tmě oknem"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 12,10  8 Petr Doležal
 2 13,29  5 Ivan Petrov
 3 14,32  6 Miloslav Zajíček
 4 20,98 22 Ludmila Potůčková
 5 23,29 15 Josef Jeřábek
   12,64 14 Miroslav Patras

divize SSP
Stage 5 - "Přes stůl"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 12,49 18 Jiří Novotný
 2 14,18 10 Ctirad Dvořáček
 3 14,28 20 Martin Hejzlar
 4 14,59 24 Jakub Pavelec
 5 15,81 19 Ivo Strnad
 6 16,53 21 Daniel Kretzer
 7 18,09  4 Josef Brož
 8 18,54 17 Karel Buben
 9 20,39  1 Jiří Vaníček
10 20,58 23 Marek Staněk
11 24,15  7 Ivo Keclík
12 24,18 11 Jiří Pavlík st.
13 26,57 12 Kudrna
14 45,92  9 Jiří Kloupar
   25,32 16 Jan Šmíd
   16,98 13 Viktor Patras
   18,94  2 Jaroslav Vaněk
   20,37  3 Martin Mottl
divize SSR
Stage 5 - "Přes stůl"
 
    čas  #  závodník                   klas klub
 1 16,01 22 Ludmila Potůčková
 2 20,82  6 Miloslav Zajíček
 3 22,05 15 Josef Jeřábek
 4 22,62  8 Petr Doležal
 5 22,84  5 Ivan Petrov
   32,10 14 Miroslav Patras